Choď na obsah Choď na menu
 


Alexander Rybak bol v Kyjeve zaneprázdnený ľúbostnými záležitosťami

27. 5. 2012

Alexander Rybak bol v Kyjeve zaneprázdnený ľúbostnými záležitosťami

Článok publikovaný na  http://kp.ua/ 23. apríla 2012

Link na originál tu

Napísala Ekaterina Kamenskaya. Foto Dmitry Nikonorov.

Našla Ulli Cologne, preložila Zhanna Sergueeva, anglická úprava Tessa Lande.

alexander-rybak-was-busy-in-kiev-with-amorous-affairs.jpg

 Počas filmovania na streche víťaz „Eurovision 2009“ mohol otestovať svoj strach z výšok. Foto Dmitry Nikonorov.

Víťaz „Eurovision 2009“ prišiel spájať srdcia a osudy.

Miláčik žien Alexander Rybak pracoval celý víkend – natáčal video k piesni „Strela Amura“. Špeciálne na tento účel prišiel na jeden deň z Osla do Kyjeva.

V nedeľu sa v meste sem a tam objavila dopravná zápch: to boli zvedaví vodiči, okoloidúci a fanúšikovia, ktorí obkolesili miesto natáčania. A keď zvážime, že tam bolo na natáčanie nového videa vyhradených niekoľko miest a filmový štáb cestoval po celom meste, vyskytli sa neočakávané zápchy po celom ukrajinskom hlavnom meste.

Rybak sám nikomu nevenoval pozornosť a potil sa nad ľúbostnými záležitosťami. Vo videu je umelec Amorom, ktorý sa objaví odnikadiaľ a robí všetko možné, aby sa milenci našli a povedali si dôležité slová. V tom istom čase je sám Amor neviditeľný a opustený. Pre úplnú predstavu videorežisér Alexander Filatovich dal Alexandrovi anjelské krídla a prinútil ho spievať, kým stál na streche hotela „Riviera on Podol“. Mimochodom, správe budovy sa táto myšlienka nepozdávala – bezpečnosť nadovšetko. Takže filmový štát musel prevziať všetku zodpovednosť v prípade, že by sa čokoľvek stalo. Našťastie natáčanie na podkroví prebehlo bez nehôd.

„Páči sa mi myšlienka videa, v krátkom čase sme malý veľmi malý rozpočet,“ pripustil umelec. „Nepotrebujem špeciálne efekty za stámilióny dolárov. Oveľa väčšie potešenie je natočiť video so zaujímavým príbehom a najlepším tímom.“

Koľko párov spojil Amor-Rybak a či našiel svoju spriaznenú dušu, uvidíte už čoskoro.

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/04/23/17403/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.