Choď na obsah Choď na menu
 


Alexander Rybak sa stretol s fanúšikmi v Jurmali v Litve, 19.06.2012.

29. 6. 2012

Článok publikovaný na puaro.lv  20. júna (2012) 10:53

Napísala Agneta Niedra. Foto Kristaps Bergs.  Link na originál článku tu

Preložila Yanis Baksha. Úprava v angličtine Tessa Lande a Anni Jowett

2.png

 

 Hoci medzinárodnú Eurovision Song vyhral už pred tromi rokmi, Alexander Rybak každým jeho krokom núti dievčatá kričať a plakať.

V pondelok večer prišiel do Yurmali spevák s očividnou charizmou, a na druhý deň vyšiel na pódium s jeho otcom Igorom Rybakom a rodinnými priateľmi už z detstva, Michaelom a Borispm Kazinikovcami. Jedinečný tandem otca a syna priniesla obecenstvu v Dzintari vynikajúci hudobný zážitok.

1.png

 

Tie dve rodiny sú spojené dlhým priateľstvom a tvorivou spoluprácou. Starý otec Alexandra Rybaka bol prvým hudobným učiteľom Mikhaila Kazinika – hudobného a kultúrneho pracovníka, ale Alexandrov otec – bol jeho priateľom z detstva.

Napriek tomu, že Alexander Rybak sa stal pop star, ostáva verný klasickej hudbe, ktorá žije v jeho srdci už od detstva. Hostia na koncerte si užívali fantastický kaleidoskop melódie predvedenej otcom a synom, ktorí sa dotkli najcitlivejšej struny srdca a duše.

Koncert „Otcovia a synovia“ je dôkazom, že priateľstvo a hudba nemajú hranice – so zvukom rôznych hudobných žánrov, od klasických majstrovských diel po jazz, a samozrejme top hit Alexandra Rybaka – víťazná pieseň Eurovision, „Fairytale“.

20-06.png

 

Po koncerte speváka obkľúčilo obrovské množstvo verných fanúšikov

Viac obrázkov tu:

http://puaro.lv/lv/aprindu-foto-galerijas/aleksandrs-ribaks-jurmala-tiekas-ar-saviem-faniem

 

Viac foto tu

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/06/22/18327/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.