Choď na obsah Choď na menu
 


Článok: „Rybak natočil nový videoklip pre ruskú verziu piesne“. 23. jún 2012

26. 6. 2012

Článok publikovaný na www.eurovisionary.com 23.6.2012

Link na originál článku tu

Napísal Kristján Sveinsson. Foto: Copyright Kathrine Synnes/Alexander Rybak

Našla Tessa Lande

article------rybak-records-new-music-video-for-russian-release---.-june-23rd-2012.jpg

 

Rybak natočil nový videoklip pre ruskú verziu piesne

V klipe ste ho nikdy predtým nevideli takto, Alexander Rybak oprášil jeho pieseň z roku 2010 Oah a dal jej nový videoklip určený pre ruský trh.

Pieseň Oah bola pôvodne zahrnutá v albume No Boundaries nasledujúcom hneď po Fairytales a vydaná bola v júni 2010 v anglickej verzii. V Nórsku to bol priemerný hit, dosahujúci 23. miesto v hudobnom rebríčku. Posledný klip k piesni Oah najskôr v Nórsku nebol zverejnený, nakrúcanie sa konalo na jar na Ukrajine. Najnovšie vydanie je na prvom mieste rozbiehajúcich sa ruských projektov, keďže Alexander Rybak vyhlásil, že Rusko a východná Európa sú v jeho kariére dvomi veľmi dôležitými trhmi.

Video zobrazuje Rybaka s krídlami anjela v jeho hotelovej izbe, kde sa taktiež objavuje nahý od pása hore, zdá sa, že sa chváli svojím telom. Potom sa túla mestom, azda Kyjevom a šíri lásku kamkoľvek príde. Po príchode do jeho hotelovej izby sa Rybak sa v sprche s plačom zloží. Fakt, že Rybak ukázal tak veľa holej kože spustila mediálnu búrky, ktorú sa jeho manažérka, Kathrine Synnes, pokúsila upokojiť nasledujúcim vyhlásením pre nórsky bulvár Dagbladet: „Video vytvoril jeho ruský manažérsky tím, s myšlienkou pre ruské publikum. Video bolo vytvorené pre trh úplne odlišný od nórskeho, kde veci fungujú úplne iným spôsobom.“

Mladý Rybak sa údajne nehanbil byť počas nakrúcania tak sporo odetý. Synnes ďalej komentuje: „Vážne si nemyslím, že je sporo odetý. Chápem, že to spôsobilo vcelku rozruch, hoci to nikdy nebol náš úmysel. Ten vzhľad perfektne naväzuje na story videa a piesne,“ vysvetľuje. Dúfajme, že plán sa podarí a zaistí mu toto leto vo východnej Európe značný hit.

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/06/24/18348/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.