Choď na obsah Choď na menu
 


Článok: „Rybak sa vyzliekol v ruskom klipe.“ 20. jún 2012

22. 6. 2012

Článok publikovaný na  http://touch.vg.no/ , 20.6.2012

Napísal Marcus Husby. Foto: YOUTUBE/ETTER AVTALE

Link na originál článku tu .

Našla a preložila Tessa La. Úprava v angličtine Lillian Llewellyn.

article------rybak-takes-off-his-clothes-in-the-russian-music-video---.-june-20th-2012.jpg

NEW TONES: Alexander Rybak is sa neobáva ukázať kožu v novom ruskom videoklipe - „Je nechutné sprchovať sa oblečený. Chcel som spraviť umelecké vdeo,“ vraví Rybak. 

Rybak sa vyzliekol v ruskom videoklipe

GP-huslista predvádza letné telo

Alexander Rybak (26) je mimo sveta showbiznisu osobným trénerom. V novom videoklipe si vyzliekol tričko – a v sprche plakal na chrbte s krídlami anjela.

Video bolo určené len pre ruské a východoeurópske publikum. Ale včera bolo zverejnené na YouTube..

Rybakova manažérka, Kathryn Synnes Finnskog, si nemyslí, že by mali vytvoriť video, kde je Rybak vo videoklipe len sporo odetý.

„Alexander má samostatný ruský manažment, ktorý s ním pracuje na tomto trhu. Sú to odličšné kultúry, dokonca aj v pop music, a preto musí mať v rôznych krajinách, v ktorých pracuje, odlišné stratégie,“ povedala.

„Čo je dôvodom, že je tak zľahka oblečený?“

„Vlastne si nie som celkom istá. Ale zase, sú to odlišné kultúry a trhy. Tiež veľmi chcela spolupracovať s ukrajinským režisérom, ktorý režíroval jeho klip, takže to pravdepodobne bola jeho túžba.“.

„Nie som si istá, či by sme to v Nórsku mali spraviť rovnakým spôsobom,“ hovorí.

Pieseň o priateľke

Pieseň ku klipu sa v Nórsku  nazýva „Amorov šíp“. Keď v Nórsku vyšla rovnaká pieseň s názvom „Oah“, bola venovaná jeho vtedajšej priateľke, Moe Meinich.

Aj ona bola jeho huslistkou, ale tí dvaja sa rozišli – súkromne aj profesionálne – v roku 2010.

Rybak videoklip opisuje ako „úplne úprimný“ a s konečným výsledkom je nanajvýš spokojný.

„Keď som mal tú česť pracovať s najslávnejším ukrajinským producentom, chcel som urobiť niečo špeciálne. Chcel som ukázať, že aj keď sú okolo mňa tucty ľudí, a všetky tie podpisy a fotky, stále som na míle vzdialený od mojich priateľov.

Je to o Amorovi s krídlami, ktorý pomocou huslí spája ľudí, ale ktorý je vo svojim srdci stále smutný. Ako plačúci klaun. Namiesto toho, aby zničil husle, nakrútil o tom video,“ povedal pre VG Nett.

„Mohli by ste v Nórsku uviesť rovnaké video?“

„Ak by sme to spravili, mnohí by zrejme ohŕňali nosom. Toto je pre ruský trh. Ale aj tak viem, že mnohí, ktorí nerozorávajú po rusky, budú ohŕňať nosom a myslieť si: to čo je?“

Vo videoklipe sa niekdajší víťaz Grand Prix objavuje dobre vytrénovaný. Nikdy neskrýval fakt, že veľa času trávi v posilovni.

Pracuje ako osobný tréner

V programe „Skogheim Moves In“ Rybak hovorí, že pracuje ako osobný tréner vo fitnes centre Friskis & Svettis v Osle, odkedy mal 19 rokov.

„Keďže študujem pedagogiku, môjmu štúdiu pomáha, že som zároveň osobným trénerom. Precvičujem si tak pedagogickú časť komunikácie medzi trénerom a študentom.

„Ale keď sa tam ukážem ako osobný tréner, mnohí si myslia, že je to len skrytá kamera,“ povedal Rybak v programe TV 2.

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/06/21/18289/#more-18289

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.