Choď na obsah Choď na menu
 


Článok + videoá: 2 Interview z premiéry v Tønsberg -Showkoncerty. 6.-9. júl 2012

18. 7. 2012

Článok publikovaný na www.seher.no 6.7.2012.

Napísala Lina Hekkli. Link na originál článku tu. Článok našla Hildebjørg Ha.

Video nahrala Ulli Cologne. Anglický preklad Hildebjørg Ha. Ruský preklad a titulky Sonya Luzina. Nemecký preklad Ulli Cologne. Rumunský preklad Laura Ser. Chorvátsky preklad Karolina Pavlov. Turecký preklad Züleyha Ceylan. Slovenský preklad Lubka Kolesova.

Som starý muž v mokrých snoch mladých dievčat

——————————————————————-

Článok publikovaný na www.seher.no 9.7.2012  

Napísala Lina Hekkli. Link naoriginál článku tu

Našla Hildebjørg Ha. Preložila Marianne Saietz

Video nahrala Sonya Luzina. Anglický preklad Hildebjørg Ha. Úprava v angličtine Anni Jowett. Rumunský preklad Laura Ser. Ruský preklad a titulky Sonya Luzina. Nemecký prekald Ulli Cologne. Chorvátsky preklad Karolina Pavlov. Slovenský preklad Lubka Kolesova. Turecký preklad Tülay Aydın.

Foto z videa

article-videos-tornsberg.jpg

Predtým než si vyzliekol šaty, tvrdo trénoval

SEOGHØR.NO:  odkedy Alexander Rybak (26) prerazil s „Fairytale“, v Nórsku je obľúbeným spevákom. Umelec získal fanúšikov aj vo zvyšku sveta, potom čo vyhral Medzinárodné finále Eurovision v roku 2009.

Nedávno natočil nový videoklip k piesni „Oah“, kde medzi ostatnými vecami stojí polonahý v sprche, s anjelskými krídlami na chrbte. Medzi obdivovateľmi 26-ročného speváka toto video vyvolalo obrovské nadšenie.

Hoci chcel urobiť dobrý dojem, umelec zdôrazňuje, že sa viac sústreďuje na umelecký obsah videa.
„Pre mňa to nebol taký obchod. Dôležitejší je príbeh v klipe – o osamelosti.“

Keď Alexander zverejnil „Oah“, tiež spravil videoklip, ale teraz to nahral v ruštine a potom si to tiež vyžiadalo nový videoklip. Klip je zameraný na ruské publikum, je to niečo, čo vyvolá pozornosť domáceho publika, myslí si.

Pre  Rybaka je to rušné leto. Vo štvrtok mala premiéru show „Bettan, Alexander og Didrik“ v hoteli Klubben v Tønsbergu s Elisabeth Andreassen (54) a Didrikom Solli-Tangenom (25). Fanúšikovia z celej Európy cestovali do letného mestečka, aby podporili ich hrdinu.

„Táto show je šitá na mieru pre nórske publikum, ale v hale mám fanúšikov z Nemecka, srbska a Španielska. Vždy musím žiť s dualitou, ale zameriavam sa na tých, ktorí sú tu a teraz.“
So svojím sexy videom Rybak nasleduje kroky čerstvo zasnúbeného Tona Damliho, ktorý si tiež vyslúžil pozornosť svojím novým videom, kde je oblečený len zľahka.

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/07/13/18528/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.