Choď na obsah Choď na menu
 


Duet Alexandra Rybaka s Paulou Seling

3. 6. 2012

Duet Alexandra Rybaka s Paulou Seling

alex-with-paula.jpg

(Foto z oficiálnej Facebook stránky Mihai Gadea)

Originál článku tu

Publikované 1. júna 2012 – 19:15 Virginiou López

Exkluzívna premiéra sa konala v rumunskej rannej show zvanej Neatza cu Razvan si Dani, kde obaja speváci so svojou piesňou vystúpili naživo. Pieseň má názov I’ll Show You  a Alexander ju sám napísal a zložil.

Alexander Rybak, víťaz Eurovision Song Contest 2009 a Paula Seling, jedna z dueta z roku 2010 spolu nahrali pieseň a Alexander pricestoval do Rumunska, aby oficiálne predstavili svoj nový duet rumunskému publiku. Trochu rozprávali aj o tom, ako na nej pracovali.

Táto myšlienka sa objavila, keď sa dvaja umelci stretli v Oslo počas Eurovision Song Contest 2010, kde Paula skončila na treťom mieste s piesňou Playing With Fire, ktorú spievala spolu s Ovim. Alexander povedal, že keď počul Oviho spievať s Paulou, žiarlil naňho a tak sa rozhodol zaujať Oviho miesto. Povedal, že v roku 2010 nemal príliš veľa času rozprávať sa s ňou, ale pamätal si, že tam bola, že bola veľmi usmievavá a srdečná a pomyslel si, že by bolo fajn pracovať s ňou a spraviť duet.

Mohol o tom dlho rozmýšľať, ale všetko začalo pred šiestimi mesiacmi, keď sa stretli v rumunskom X-Factore, kde bola Paula členkou poroty. Alexander jej pomohol vybrať súťažiacich do finále show a potom si uvedomili, že by spolu mohli spraviť nejakú hudbu.

Paula povedala, že to zabralo dosť dlhý čas, pretože nie je ľahké tvoriť pieseň, ak ste v dvoch rôznych krajinách, ale pieseň im obom sadla, im hlasom a tiež im osobnostiam, takže v najbližších týždňoch by mohla skončiť v hudobných rebríčkoch.

Večer sa zúčastnili inej live show „Sinteza Zilei“ a tu môžete vidieť vystúpenie naživo v tejto show:


 

Zdroj: http://www.facebookies.org/2012/06/02/17912/#more-17912

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.