Choď na obsah Choď na menu
 


Interview Alexandra Rybaka pre TV Limburg 13.08.2012.

15. 8. 2012

Článok publikovaný na www.oikotimes.com 14.8.2012

Text a fotografie Olivier Vanhoutte. Nahrávky Hildebjørg Ha

Link na originál článku tu

Minulý víkend pri príležistosti Záverečného ceremoniálu Antwerp Pride 2012 navštívili Belgicko víťaz  Eurovision 2009 Alexander Rybak a úžasná Paula Seling, tretia na ESC 2010.

Počas tohto koncertu vystúpili aj ďalšie hviezdy ako 2Unlimited a Kate Ryan. Avšak počas koncertu bolo podľa reakcií publika zjavné, že najväčšou hviezdou udalosti bol Alexander Rybak, kým pre publikum bola najväčším prekvapením Paula Seling, vďaka jej skvelým vokálnym schopnostiam, ktoré boli naizaj pôsobivé!

paula-seling-olivier-vanhoutte.jpg

Po koncerte obaja, Paula Seling aj Alexander Rybak poskytli množstvo interview pre zástupcov národnej aj medzinárodnej tlače. V pondelok boli obaja umelci špeciálnymi hosťami vo veľmi populárnej poobedňajšej show „Studio TVL“ na belgickom kanáli TV-Limburg, kde predviedli ich duet „I’ll show you“, hneď potom aj Alexandrovu víťaznú pieseň z Eurovison. Avšak počas TV show sa zistilo, že obaja umelci si nechávajú otvorené dvierka pre Eurovision 2013. Kým Alexander povedal, že má záujem objaviť sa na Eurovision 2013 ako skladateľ (takže nie ako interprét), Paula nenamieta vrátiť sa ako umelkyňa. Uviedla, že o návrat do Eurovision ju požiadalo množstvo fanúšikov. Alexander veľmi milo poznamenal, že nikdy by ste nemali pochybovať alebo diskutovať o názore fanúšika Eurovision!

alexander-rybak-olivier-vanhoutte.jpg

Takže uvidím jedného z dvoch umelcov na Eurovision 2013 v Malmö? Konečná odpoveď sa ukáže v nasledujúcich mesiacoch, ale sme veľmi šťastní, že Oikotimes.com vám prinieslo najnovšie správy! Obaja Alexander Rybak aj Paula Seling si veľmi užívali ohlasy a spätné väzby počas tejto propagačnej návštevy v Belgicki a veľmi radi by sa čoskoro vrátili! Celé interview s Alexandrom a Paulou na Studio TVL si môžete pozrieť tu:

Alexander Rybak & Paula Seling – I’ll show you

Alexander Rybak – Fairytale

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/08/14/18873/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.