Choď na obsah Choď na menu
 


Video: Vystúpenie na švédskej ESC párty v Baku. 22. máj 2012

27. 6. 2012

Nahrávka odvysielaná na Eurovision Radio International 20.6.2012.

Nahrala Tessa Lande

video---performance-at-swedish-esc-party-in-baku.-may-22nd-2012.jpg

 

Poďakovanie patrí skvelému tímu Eurovision Radio International, vďaka ktorému sa môžeme tešiť zo zvukovej nahrávky Alexandrovho vystúpenia na Oficiálnej ESC párty Švédskeho veľvyslanectva v Baku, 22. mája 2012, kde pozvali vystupovať Alexandra a Loreen.

Alexander zahral „Chaconne“ od J. S. Bacha, „Bergrosa“ od Sven Ole Nyhus a „Fairytale“. Nahrávka bola odvysielaná June 20. júna rádiom Eurovision Radio International.

Skvelí ľudia z Eurovision Radio International tiež nahrali video z minikoncertu. Za to veľká vďaka, JPradint :-)

Tento text je z opisu videa:

„Eurovision Song Contest 2012 sa konala v Baku, v Azerbajdžane, v máji 2012. Mnoho veľvyslanectiev pozvalo na recepciu reprezentantov ich krajín a hostí z ďalších. To bol prípad aj Švédskeho veľvyslanectva, ktoré usporiadalo recepcou na historickom mieste v Baku
– v  Nobel Villa (Nobelovej vile), kde žila Nobelova rodina. Svoju reč predniesol švédksy veľvyslanec a tiež Christer Bjoerkman (pán Melodifestivalen) a samozrejme nechýbala „Euphoria“ od Loreen, ktorá potom vyhrala Eurovision Song Contest 2012. Čestným hosťom bol víťaz Eurovision Song Contest 2009 – nórsky Alexander Rybak, ktorý predviedol pár kúskov, medzi nimi aj jeho víťaznú „Fairytale“.  

 

zdroj: http://www.facebookies.org/2012/06/23/18337/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.