Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledok zbierky pre Haydom Hospital v Tanzánii

14. 5. 2012

Milí fanúšikovia Alexandra Rybaka, s radosťou vám oznamujem, že pre nemocnicu Haydom Hospital sa vyzbieralo 2 600 €. FaceBookie, ktorá sa starala o skupinu na facebooku a všetky ďalšie potrebné veci spolu s Koenom Vliegenthartom, dnes Alexovi poslala mail s blahoželaním a výslednou sumou. Tu je správa, ktorú postla na facebooku, spolu s originálnym textom mailu a jeho prekladom:

Práve som poslala e-mail Alexovi a pripojila som dlhý zoznam mien a krajín – ľudí, ktorí prispeli a ľudí, ktorí pomohli s prekladmi. (VEĽKÁ vďaka!) Mail som napísala v dánčine... takže teraz ho pre vás musím preložiť... ach... :-) Pripojila som tento malý obrázok, ktorý ma dojal najviac... Myslím, že nie som jediná, kto sa takto cítil :-) Tu je môj text v dánčine...

Preklad:
Drahý Alex!
Teraz je naša zbierka skončená a ty si dostal svoj narodeninový darček, s jednodňovým meškaním :-) Je pre mňa veľkým, veľkým potešením povedať ti, že tvoji priatelia z 15 rôznych krajín prispeli sumou 2 600 € (asi 20 000 NOK) na prácu v Haydom Hospital v Tanzánii a hlavne pre nové materské oddelenie. Tu je zoznam tých, ktorý sa zúčastnili, ale je tajný – nesmie byť zverejnený. Začali sme pred 28 dňami, 16. apríla a všetku prácu sme odviedli cez facebook-stránku, vytvorenú za týmto účelom. Vymenujem Kjella Arilda adminom tejto stránky. Potom sa môžeš pozrieť, keď sa prihlásiš cez jeho login, ak budeš chcieť.  Tu je to: http://www.facebook.com/groups/398725513479274/. Rada by som ti poslala náležitý narodeninový pozdrav s nejakými obrázkami z Haydom a trochu viac informáciami, ale neviem, ktorú adresu je najlepšie použiť. Pravdepodobne k tvojim rodičom :-) Veľa šťastia so všetkými projektmi a ešte raz BLAHOŽELANIE k narodeninám od nás všetkých.

S láskou, Mata Hari

  (FB-page A.Rybak Birthday-Donation for Haydom Hospital)

Marianne Mata Hari Saietz

Preklad:
Ahojte všetci. Mám pre vás všetkých pozdrav od Alexandra. Poprosil ma, aby som vás všetkých pozdravila a povedala vám, že je veľmi ohromený :-) Čoskoro budete počuť viac!

 Alexander Rybak
(časť statusu)
Preklad:
Drahí priatelia z Facebooku, ďakujem vám za všetky peniaze, ktorými ste prispeli pre Haydom Hospital. Som si istý, že Maria a ďalší doktori budú veľmi šťastní. Je to najlepší narodeninový darček vôbec.

zdroj: http://www.facebook.com/groups/398725513479274/;
originály listov/statusov v komentároch

zdroj: http://www.facebook.com/groups/398725513479274/

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

originály statusov v angličtine

(Slávka - admin, 23. 5. 2012 19:49)

Marianne Mata Hari Saietz
Hi all. I have a greeting to all of you from Alexander. He asked me to greet all of you and tell you, he is very impressed:-) You will hear more soon!

Alexander Rybak
Dear facebook friends, thank you for all the money you have donated to Haydom hospital. I am sure that Maria and the other doctors will be very happy. It was the best birthday gift ever.

originál listu v dánčine

(Slávka - admin, 23. 5. 2012 19:48)

Kære Alex!

Så er vores indsamling slut og du får din fødselsdagsgave - en dag forsinket:-))

Det er mig en stor, stor glæde at kunne fortælle dig at dine venner fra 15 forskellige lande, har doneret

2600 Euro ( ca. 20.000 NOK )

Til arbejdet på Haydom Hospital, Tanzania og især, til deres nye fødselsafdeling

Her er en liste over de, der har deltaget, men den er fortrolig - må ikke offentliggøres.

Vi startede for 28 dage siden, d.16.april og vi har gjort alt arbejdet via en facebook-side, oprettet til formålet.

Jeg vil gøre Kjell Arild til admin af denne side. Så kan du kigge ind, hvis du bruger hans login - hvis du har lyst! Den er her:

www.facebook.com/groups/398725513479274/

Jeg vil meget gerne sende dig et rigtigt fødselsdagskort med billeder fra Haydom og lidt mere info, men jeg ved ikke hvilken addresse, det er bedst at bruge. Det bliver nok dine forældres:-)

Lykke til med alle projekterne og endnu et STORT tillykke med fødselsdagen fra alle os:-)
Kærlig hilsen
Marianne Mata Hari Saietz